Kultura w sieci

 

Drodzy Państwo!

Ministerstwo Kultury uruchomiło możliwość dofinansowania dla kultury online. O wsparcie można aplikować do 20 kwietnia a maksymalna kwota o jaką można się ubiegać to 150 tys. zł.

Cel na jaki mają być przeznaczone te środki to zwiększenie powszechnego dostępu obywateli do dóbr kultury za pośrednictwem Internetu.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w tworzeniu spacerów wirtualnych, zdjęć panoramicznych oraz filmów multimedialnych. W odpowiedzi na program pomocowy, który przygotowało Narodowe Centrum Kultury (NCK) “Kultura w sieci” przygotowaliśmy ofertę, która może być pomocna w stworzeniu atrakcyjnej oferty kulturalnej online.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy.

Wirtualny spacer jest doskonałą formą prezentacji miejsc kultury i obiektów z nim związanych. Oferujemy przygotowanie wirtualnego spaceru składającego się ze zdjęć 360 stopni, który zostaje osadzony na stronie internetowej instytucji kultury.

Wirtualny spacer może zostać wzbogacony o poniższe opcje:

  • lektor
  • ścieżka dźwiękowa
  • plansze tekstowe
  • mogą być osadzone filmy multimedialne

Może być również wyposażony w WIRTUALNEGO PRZEWODNIKA. Ta funkcja pozwala na nagranie materiału z przewodnikiem, pracownikiem instytucji i zintegrowaniem go w taki sposób z wirtualnym spacerem, że osoba wirtualnie zwiedzająca będzie poza podstawowymi opcjami również skorzystać z tej możliwości.

wirtualny spacer będzie dostosowany do odtwarzania na komputerze oraz urządzeniach mobilnych – tablet, telefon komórkowych – zarówno w systemie Android oraz iOS (Apple)

wirtualny spacer będzie również przystosowany do gogli wirtualnej rzeczywistości

Zapraszamy do kontaktu z nami i rozmowy

Telefon:

+48 601 751 076

E-mail:

info@nidalf.pl